דף הבית · המגזין ·חרטה על קעקוע – 17 זה אלבום לא משהו..

המגזין

חרטה על קעקוע – 17 זה אלבום לא משהו..

על חרטה בקעקועים ועוד: לפני כמה שנים, נפגשתי עם חבר שלי לני שחשף קעקוע חדש בפניי. הוא הוריד את החולצה ועל החזה שלו התנוסס המספר 17 ועליו ניילון נצמד. "מה זה אחי?" שאלתי אותו. הוא ענה לי "17". "אני רואה שזה 17, אבל למה? מה זה אומר?" עניתי, "האלבום של XXXTENTACION" "אשכרה. מגניב אחי! תתחדש", אמרתי לו. הייתי שמח בשבילו אבל ידעתי שהוא הולך להתחרט על זה. גם כי 17 זה מספר די בנאלי וגם כי האלבום ההוא לא היה משהו. ברגע של כנות אמרתי לו "האמת שזה נשמע לי כמו רעיון קצת מטומטם אבל אני זורם איתך" "מה פתאום אחי" הוא אמר בנחרצות, "זה אלבום מטורף וקעקוע חריף". שנה וחצי עברו ובשיחת חולין שגרתית לני מודיע לי שהוא הולך לעשות לו קאבר. "כן אחי, צדקת, זאת הייתה טעות", הוא אמר לי. מאוד התאפקתי לא לשמוח לאיד אבל היום, שנה אחרי שכיסה את הקעקוע הידוע לשמצה ביקשתי ממנו להביא בפניכם את הסיפור המלא כדי שתוכלו ללמוד מהטעויות שלו.

קודם כל, איך הגעת לעשות את הקעקוע הזה?

"סיימתי חזרת נגינה והייתי שם עם איזו מישהי שרציתי. אמרנו שנלך לעשות קעקוע ספונטני בסטודיו קעקועים לידנו, וכך היה. נסענו להוד השרון והחלטתי לעשות את 17 כי חשבתי שזה אלבום שאני תמיד אוהב. בסופו של דבר התברר שטעיתי ונתקעתי עם  מספר 17 על החזה".

מתי החלטת לעשות לו קאבר, ולמה?

"לא הרגשתי המון חרטה עליו.. כי הוא לא היה מכוער אבל הרגשתי שאני יכול לעשות במקומו משהו יפה יותר שיש לו משמעות מסויימת בשבילי. חשבתי על רעיון המלאך בגלל שלאחי הקטן קוראים דניאל ולסבא שלי גבריאל, שניהם שמות של מלאכים. הלכתי לפגישת ייעוץ, המקעקע בחן את העבודה ואיך אפשר לכסות את זה. הוא הצליח להבין מה צריך לעשות וקבענו פגישה לקאבר עצמו. הוא כיסה את 17 ובמקומו נמצא לי מלאך על החזה. אני מרוצה מהתוצאה ושמח שעשיתי את הקאבר הזה".

בוא נדבר ביזנס, כמה עלה כל העניין?

"הזה של 17 עלה לי 250 שקל והקאבר עלה לי 700."

על חרטה משלמים.

"לגמרי."

מה הטיפ שלך להתחמקות מחרטה אצל מתקעקעים עתידיים?

"לחשוב 3 פעמים לפני שעושים קעקוע. וכשעושים חשוב לעשות אחד עם משמעות או כזה שתואם את ההווי האמנותי שלהם. ואם כבר עושים שטויות אז עדיף במקומות לא בולטים שלא רואים".