דף הבית · המגזין ·בחיים, אבל בחיים אל תבגדו במקעקע שלכם

המגזין

בחיים, אבל בחיים אל תבגדו במקעקע שלכם

בגידה היא דבר נורא ובלתי נסלח. היא יכולה לפרק מערכות יחסים מכל סוג. חברויות, שותפות עסקית וזוגיות. אבל לבגוד במקעקע שלכם? מסתבר שזה גם דבר אמיתי, ואותו נאלצתי לחוות על בשרי.

המקעקע הקבוע שלי הוא גאון, אין דבר שהוא לא יכול לעשות. הוא המסי של התחום, וואן גוך של זמננו. הוא עובד מהר, נקי, מסודר וישר. חוץ מזה הוא גם בחור נהדר. אחלה גבר לכל הדעות. מהאנשים שאתה נהנה לשלם להם. ולכן, כשבתום לב הלכתי להתקעקע אצל מישהו אחר והקבוע שלי נעלב לקחתי את זה קשה. בעיקר כי לא חשבתי שייעלב, הקעקוע שעשיתי אצל המזדמן היה מאוד פשוט, כל כך פשוט שהרגשתי רע לבקש ממנו לעשות את זה. זה כמו לבקש מאלטון ג'ון לשיר אריאנה גרנדה, אני בטוח שהוא יכול לעשות את זה מעולה אבל למה לבקש ממנו לעשות את זה? הוא אלטון ג'ון! אותו דבר. כשהגעתי בשמחה אל מפתן הסטודיו של הקבוע בשביל קעקועים חדשים הוא חייך אליי, נתן לי חיבוק ואז הסתכל על היד שלי. המבט השתנה במהירות לאחד מאוכזב, כמו המבט שאמא שלך דופקת לך אחרי שהבאת הביתה מבחן עם ציון חד ספרתי. "מה קרה אחי?" שאלתי את ואן גוך, "מה עשית לעצמך אחי? מה זה החרא הזה?" הוא ענה לי. הסתכלתי על היד שלי ומיד הבנתי מה קרה. "אה אחי, סתם עשיתי את זה לפני כמה ימים. בקטנה". הוא הרים גבה ומיד הבנתי שכלום לא "בקטנה". "למה לא באת אליי? הייתי עושה לך את זה בקלות" הוא אמר לי, הסתכלתי עליו והסברתי לו שזה היה מאוד ספונטני, ושבכל מקרה זה קעקוע שטותי, זה לא לכבודו לעשות את החרא הזה. הוא אמן. אין צורך להטריח אותו לכזה דבר קטן. "חשבתי שאני הבן אדם שלך אחי, אתה יותר מסתם לקוח בשבילי, אתה חבר." כמעט הזלתי דמעה. כי גם אני רואה בו כחבר והדבר האחרון שרציתי היה לפגוע ברגשות שלו, להפך, אבל לפעמים דברים יוצאים עקום. ואחד הדברים הכואבים, לדעתי לפחות, הוא לראות איך שטות שעשית בלי מחשבה פוגעת באדם שיקר לך. "אחי, אני ממש ממש מצטער, לא רציתי להטריח אותך פשוט. זה רק מתוך כבוד אלייך" הוא הסתכל עליי ואמר לי "אני הייתי יכול לעשות לך את זה יותר טוב". "ברור!" עניתי לו, "אבל כל ילד יכול לעשות את הקעקוע הזה, אין סיבה להביא רובה אוטומטי לקרב סכינים". האנלוגיות שלי לא הרשימו אותו יותר מידי. "אני רוצה להראות לך משהו" הוא אמר לי ופתח את היוטיוב, הוא מצא סרטון ספציפי של 6 דקות ואמר לי "עכשיו רואים הכול". הסרטון נקרא "בגידה בספר". במרכזו עומד בחור שיש לו מערכת יחסים קרובה מאוד עם הספר שלו שנקלע לסיטואציה בה הוא הולך לספר אחר באופן חד פעמי. הספר הקבוע לוקח את זה קשה מאוד. הוא בועט בדברים ומתחיל לבכות, פתאום הבנתי הכול. אני מסתכל על המקעקע שלי, הוא מסתכל עליי. הוא אומר לי "ככה אני מרגיש עכשיו אחי". עולמי חרב עליי, ליבי נאנק.

לבגוד במקעקע – איך זה קרה?

ניסיתי לחשוב, איך זה קרה? מה פספסתי, ואז הבנתי. כשאתה מתחבר לבעל מקצוע, במיוחד אם מדובר באמן ומפתח איתו מערכת יחסים קרובה אתה מתחייב לו באיזשהו מקום. אני לא אומר שהוא חייב להיות המקעקע היחידי שלך אבל זה מסוג הדברים שצריכים להיאמר מראש אם אתם רציניים. ממש כמו בזוגיות. לא בוגדים במקעקע שלך משל לא בוגדים בחברה שלך. נקודה.

בסופו של דבר, אני וואן גוך השלמנו. הבטחתי לו שבמידה וארצה להתקעקע אצל אנשים אחרים אני אדבר איתו קודם. הוא קיבל את זה ואנחנו מתקעקעים באושר ועושר עד עצם היום הזה.