דף הבית · המגזין ·קעקועים זוגיים

המגזין

קעקועים זוגיים

יש זוגות שמנציחים את אהבתם בתמונות, יש כאלה שמגדילים ראש ומדפיסים את אותן התמונות על בלוקים של עץ ומפזרים ברחבי הבית. יש כאלו שקוראים אחד לשני בשמות חיבה, אבל הסוג הגרוע באמת הם אלה שמנציחים את אהבתם בצורה גופנית.

ולא, אני לא מתכוון למין, אני מדבר על תופעת ארוכת השנים שנקראת: קעקועים זוגיים. הקאתם קצת בפה? יופי, אפשר להמשיך. כמה רחוק הייתם הולכים בשביל בן הזוג שלכם? הנה קעקועים זוגיים שמראים התחייבות מהי, עד שתיפרדו כמובן. ואז סתם נתקעתם עם מזכרת לא סבבה על הגוף.

קעקועים הנושאים את שמות בני הזוג – כי הכי כיף להיות תקוע עם "אורטל" או "ניסים", או רק האותיות הראשונות של השם שלהם בשילוב הרמוני על הירך בגיל 78, כמובן כשאתם כבר בקושי זוכרים מי אלה אורטל וניסים.

קעקוע תאריך – מה יותר רומנטי מלקעקע את תאריך הפגישה הראשונה שלכם, החתונה שלכם, מעבר דירה משמעותי או כל נ.צ משמעותי עברתם יחד בחיי הזוגיות שלכם? הרבה דברים.

קעקוע משלים – חצי לב על כל אחד מבני הזוג שהופך ללב שלם כשמצמידים ידיים, או כל איבר אחר, זה ממש עלוב, ואם כבר עלוב, זה מזכיר לי את הרומן הלוהט שהיה לי עם נועה קירל בכיתה ה'. שרשרת חצי לב היה ללא ספק שיא מערכת היחסים בינינו, אבל מי יודע? אולי היום היא ומרגי נושאים על גופם כל אחד חצי לב, או שהם הסתפקו בשרשרת המחלוקת. מה אתם אומרים?

מיקי ומיני מאוס – אוהבים דיסני? מי לא?! חושבים שזה מתאים לכל גיל? אני חושב שלא. אבל וואלה, זורם איתכם. עופו על קעקוע של מיקי ומיני מאוס ותזכו לשמוע אנשים צוחקים עליכם עד סוף ימיכם! לפחות לסאחים שבינינו יש את רוג'ר וג'סיקה ראביט – יאללה עופו על זה.

קעקוע של חתול הרחוב שאימצתם יחד – אמנם הוא נדרס על ידי אוטובוס של מטרופולין לפני 5 שנים בגלל הזנחה הורית אבל הוא תמיד יהיה בליבכם, ואלי גם על הזרוע, או הירך. טיפ: אל תדאגו לגבי להסיר שיערות באזור הקעקוע הנ"ל, זה הופך את החתול לפרוותי ולמוחשי יותר.

קלפים של מלך ומלכה – חיים בתוך חפיסת קלפים. עד שהיא זורקת אותך בשתיים בלילה ואתה נותר ללא ממלכה וללא מלכה, לפחות נשאר לך הכתר, והאות הראשונה על הקלף, עם הסמל שלה. תנו לי לנחש: יהלום.

חלקי פאזל משלימים – מה החלק החסר? כנראה אנזים במוח שלכם