דף הבית · המגזין ·חפרתם – הקעקועים הכי חרושים

המגזין

חפרתם – הקעקועים הכי חרושים

מיליוני אנשים ברחבי העולם מתהדרים בשלל קעקועים. מן הסתם, קיימים עיצובים אשר חוזרים על עצמם וזה בסדר גמור. אבל, מתי זה עובר את הגבול? אספנו את הקעקועים הכי מאוסים למען יראו וייראו.

אינפיניטי – סמל האינסוף, או שמונה הפוך, על שום מה? על שום אינסוף הנערות שקיעקעו אותו על פרק כף היד במחשבה שהן שונות ומיוחדות. אתן לא זה ולא זה.

שמש – כוכב אהוב, האור שעולה מן המזרח, שבלעדיו לא היו חיים בכדור הארץ. בניגוד לקעקוע השמש, שגם בלעדיו היינו מסתדרים. אני מבטיח לכם.

עוגן – אם כל מי שמקעקע עוגן היה מתגייס לחיל הים מצבנו בחזית הימית אולי היה טוב יותר. או אולי המסר שאתם רוצים להעביר לעולם הוא שאתם כבדים? זו לגמרי אופציה.

פיה – קעקוע הבומריות האולטימטיבי. הוא שלט בשנות ה-90, לכל תיכוניסטית שעשתה שנת שירות יש פיה על הצד של הציצי שלה. ומכאן עולה השאלה: אם לדודה שלכן אין אחד, האם היא באמת דודה שלכם?

בת ים – מושפעי דיסני התפקדו. יש מיליוני בחורות בעולם שקעקעו עליהן את גרסתן לאריאל, הידוע גם כבת הים הקטנה. בטוח יש לאמא שלכם חברה עם סנפיר במקום רגליים. תבדקו את זה.

מצפן – מחפשים את הדרך? תנו לי לעזור לכם למצוא אותה. קעקוע של מצפן היא לא הדרך. חשבו מסלול מחדש, ולא, אני לא מתכוון לקעקע על עצמכם את הלוגו של וויז, בבקשה מכם, הפעילו שיקול דעת. תודה.

ציפור – ציפור קטנה צייצה לנו שהיא מתבאסת שכל העיר בת-ים מלאה בנשים עם קעקוע שלה על הגב. קחו את זה מכאן.

גל – תנו לי לנחש, אתם אוהבים את הים. אז נכון שחשבתם שקעקוע של גל תהיה דרך ממש מקורית ומגניבה להראות את זה לעולם? תחשבו שוב.

פרפר –  כידוע, פרפר חי בין שבועיים לשלושה שבועות. בניגוד לקעקוע של פרפר, שלצערנו, לא יורד אחרי שלושה שבועות. לתשומת לבכם.

יין יאנג – שללא ספק בא להעביר את המסר הברור שהוא מסמל את הניגודיות שבעולם, וגם את זה שאתם לא מקוריים בשיט.

לוכד חלומות – אבל מישהו שאל אותי מה החלום שלי? אם לא הרי לכם התשובה: עולם ללא קעקועים בנאליים!

טרייבל – אוקי פה אנחנו חורגים קצת כי מדובר בז'אנר קעקועים ממש מגניב – בשנות השמונים. בואו נשאיר אותו שם.

ועכשיו תורכם – עשיתם קעקוע חרוש ואתם מתחרטים עליו? בשביל זה אנחנו פה. תהפכו את הלימון ללימונדה, ותתפנקו בקאבר חשמלי של אחד מהמקעקעים המקצועיים והמוכשרים שלנו.