דף הבית · המגזין ·10 המקומות שהכי כואב להתקעקע בהם

המגזין

10 המקומות שהכי כואב להתקעקע בהם

להתקעקע זה כואב, אל תתנו לאף אחד להגיד לכם אחרת, אבל רמת הכאב משתנה מאדם לאדם ותלויה במיקום הקעקוע על הגוף. לפני שאתם רצים למכון, ריכזתי עבורכם את המקומות הכואבים ביותר לקעקועים. בואו נתחיל.

מקום עשירי – קעקועים בשריר הזרוע הדו ראשי

מקום שנחשב כואב יחסית. אמנם לא כאב תופת כמו מקומות אחרים ברשימה שלנו אבל בהחלט לא נעים בכלל. העור באזור הזה לרוב רך יחסית ותקופת ההחלמה לקעקועים באזור זה היא יחסית ארוכה. 10\6 במדד הכאב שלנו.

מקום תשיעי – קעקועים בבטן

הכאב לקעקוע בבטן נע בין גבוה לחמור מאוד. תלוי במבנה גוף המתקעקע. לאנשים רזים הקעקוע יכאב פחות מאשר לאלו שמטפחים כרס בירה. לא עשיתי שם קעקוע (עדיין) אז אני מסתמך על מידע ששמעתי מיודעי דבר. אין ציון במדד הכאב שלנו.

מקום שמיני – קעקועים בכפות הידיים ובאצבעות

העור בכפות הידיים נחשב לדק מאוד וגם קיימים בו קולטנים של מערכת העצבים, אלו הופכים את חווית הקעקוע באזור כפות הידיים לכואב מאוד. גם שם טרם התקעקעתי ולכן אין ציון במדד הכאב שלנו.

מקום שביעי – קעקועים בשפתיים

השפתיים מלאות בעצבים וקעקוע בהן נחשב לכואב מאוד וגם גורם לדימום ונפיחות. מעבר לזה, קעקועי שפתיים נוטים לדהות תוך זמן קצר יחסית. אין ציון במדד הכאב שלנו כי לא התקעקעתי שם וכנראה שגם לא אעשה זאת בעתיד לכן אין ציון במדד הכאב שלנו.

מקום שישי – קעקועים בראש, בפנים ובאוזניים

גם באזורים האלו קיימים עצבים רבים והוא נחשב לאזור כואב מאוד להתקעקע בו.

מקום חמישי – קעקועים בצוואר

כואב. מאוד. ממש. אזור מאוד רגיש לקעקע ומועד לפורענות. בעיקר באמצע הצוואר.

מקום רביעי – קעקועים בירכיים

ככל שאתה רזה יותר, זה כואב יותר. לכן, מומלץ להסתער על מגירת החטיפים ולהצטייד בשומן שירפד את כאב המחט.

מקום שלישי – קעקועים במרפקים

רבים אומרים שקעקועי המרפק הם הכואבים ביותר אך ברשימה שלנו הם נמצאים במקום השלישי והמכובד. אמנם קעקוע במרפק הוא בגדר עינוי אבל יש כואבים ממנו. 9/10 במדד הכאב שלנו

מקום שני – קעקועים בפטמות

אזור רגיש מאוד לכל הדעות בכל מקרה. אז תדמיינו מחט שמחדירה דיו לאזור הזה. לא כיף בכלל. כאב חמור מאוד.

מקום ראשון – קעקועים בבית השחי

מזוכיסטים? הנה המיקום בשבילכם! קעקועי בית שחי הם כל כך כואבים שבהרבה מקרים אפילו המקעקע ימליץ על להימנע מלקעקע אותם. מה שכן, זמן ההחלמה של קעקוע בבית השחי הוא מהיר יחסית. עדיין ממליץ לכם להימנע ממנו.