דף הבית · המגזין ·הקעקועים הוויראליים ששברו את הרשת

המגזין

הקעקועים הוויראליים ששברו את הרשת

הכי ויראלי שלנו: דקל וקנין –

זוכרים את דקל וקנין? ברור שכן, איך אפשר לשכוח את ילד הפלא הטברייני שהפך לקונצנזוס בין לילה בזכות ברכות מלוות בסלסולים וגידופים? ברור שאתם זוכרים, הוא אחד מסמלי תקופת הקורונה הארורה שפקדה אותנו במפתיע. בטח תתפלאו לשמוע שלא אחד, אלא שניים(!) לפחות קיעקעו את פניו האייקוניות של דקל על גופם לעד. לא מדובר בבדיחה, אשכרה עשו את זה. אחת מהם, סיוון סולומון, כתבה בפוסט

"כן. אני זאת שעשתה קעקוע של דקל וקנין. מטורף, לא?
אז זהו, שבשבילי? זה לא טירוף. זו השראה.

הילד הזה שאתם רואים בתמונה? עד לפני חצי שנה עבר דברים קשים בגלל המשקל שלו. ילדים צחקו עליו והעירו על המשקל שלו בלי סוף. ילדים רבים כמוהו עוברים את אותו דבר מידי יום, מידי שעה.
יש ילדים שעוברים דברים עוד יותר גרועים כמו חרמות, הצקות, עלבונות ואפילו אלימות פיזית. למה? כי הם שמנים מדי? רזים מדי? מי קבע מה זה יפה, מה זה מכוער, מהו מודל יופי ומה לא?

פעם, מי שרצה להצליח, היה צריך להיות רזה, גבוה, עם שיער כזה או אחר ועיניים יפות.
אבל היום? גם ילדים/ילדות/נערים/נערות/בחורים/בחורות שהם מלאים יכולים להצליח, לא משנה מה. קחו לדוגמא את הילד הזה, שעד לפני חצי שנה עבר דברים נוראיים בגלל המשקל – והיום? הוא כוכב!

אז חברים שלי, מה שבאתי לומר הוא שאין דבר כזה מודל יופי אחד. יש כמה מודלים. וזה בסדר גמור להיות מלא או שמן, כי *שמן* זה לא קללה! די לחרמות!
תעזרו לאלו שצריכים, תהיו נחמדים ותגידו מילה טובה למי שצריך."

מה שתגידי יא מלון.

קעקועים ויראליים של ביבי –

בנימין נתניהו, ראש הממשלה, הוא אחד מהאנשים האהובים והשנואים ביותר במדינה בעת ובעונה אחת. הוא קצת כמו כוסברה, או שאתה שונא את זה או שאתה מת על זה. אריאל גלעד מת על ביבי ללא ספק. במרץ אשתקד גלעד החליט לקעקע את פניו של ביבי על הירך, עם כתר לראשו כמובן. יחי המלך ביבי.

קעקועים ויראליים של ישראל אוגלבו –

חשבתם שראיתם הכול? מסתבר שלא. נועם מדינה בן ה-17 קיעקע את דמותו של הבריון הנערץ בספטמבר האחרון. באופן לא מפתיע, תגובות ביקורתיות לא איחרו להגיע אבל אוגלבו החליט לעודד את הנער ואמר לו

"אחי, שרק תצליח בחיים ותעשה מה שטוב לך, אנשים יכולים להגיד ולהגיב ולהתערב רק כדי להרגיש טוב עם עצמם. בתכלס, הם לא יהיו איתך בהתמודדויות שלך. שם זה רק אתה ואלוהים". מעורר השראה.

קעקועים ויראליים של בר רפאלי

גבר נכנס למכון קעקועים בעפולה ומבקש שיקעקעו עליו את בר רפאלי. לא, זו לא התחלה של בדיחה, זה משהו שאשכרה קרה. לפני כמה חודשים! לא ב-2008! את התמונה אותו בחר לקעקע הוא הוציא מקמפיין של "קרולינה למקה ברלין". אותו הגבר בחר להישאר אלמוני מסיבות ברורות לגמרי.

קעקועים ויראליים של אייל גולן –

האמת, קצת התאכזבתי שלא הצלחתי למצוא אף מעריץ שקיעקע את פניו של גולן אבל אני מתנחם בזה שמישהו העתיק את הקעקוע הכי מכוער שלו! אני כמובן מדבר על העיניים הכחולות שיש לאייל על הראש. שרון ספיר החליט לקעקע את העיניים המפורסמות על הזרוע ולי נותר רק לומר – איזה מזל שאפשר להסתיר את זה.

קעקועים ויראליים של נטע אלחמיסטר –

תתפלאו לשמוע שאת פניה המלאכיות של נטע אלחמיסטר בחרה לקעקע דווקא אוקראינית שגרה בדובאי, "נדהמתי מהיופי שלה", מספרת אלוויורה לובק. "היא מוכשרת, אופטימית וטובה. לא מזמן ראיתי פוסטים שהיא העלתה עם ילדים. היא מעוררת בי השראה, ואני מאוד שמחה שדווקא היא נמצאת על הגוף שלי. מקווה שמתישהו אגיע לישראל ואוכל לפגוש אותה". אני וכל עם ישראל מחכים לפגישה המרגשת.

קעקועים ויראליים של גל גדות –

גל גדות, מושא אהבתי. אני יכול להבין למה נתנאל זיינדנברג בחר לקעקע אותה על הכתף. "אני חושב שזאת הגיבורה הראשונה שייחסו לה חשיבות אמיתית, היא גיבורת העל הראשונה באמת. בסוף הסרט היא מנצחת גבר וזה מראה על שוויון בין גברים לנשים. זה מראה שנשים יכולות לנצח גם גברים" הוא סיפר.